Film

Światowy przebój „Jurassic World" dostępny w serwisie VOD-CHILI

Polska premiera kinowa „Jurassic World" miała miejsce zaledwie w czerwcu, lecz jeśli ktoś nie zdążył obejrzeć filmu, gdy wyświetlany był na dużym ekranie, może go teraz zakupić lub wypożyczyć w serwisie VOD-CHILI. Widzowie mogą także obejrzeć w serwisie trzy wcześniejsze części przygodowej serii science fiction. Każdy tytuł („Park Jurajski", „Zaginiony świat: Jurassic Park" i „Park Jurajski 3") jest dostępny od 3,90 zł. To doskonała rozrywka dla całej rodziny i okazja, aby wspólnie spędzić czas podczas jesiennych wieczorów, oglądając znakomite filmy za rozsądną cenę.

 

22 lat po nakręceniu „Parku Jurajskiego" najnowsza odsłona „Jurajskiej" serii, czyli „Jurassic World" zabiera widzów na wyspę Isla Nublar, gdzie w parku rozrywki Jurassic World odwiedzający go mogą poczuć dreszcz emocji, widząc prawdziwe dinozaury na żywo. Jednak  wśród parkowych atrakcji czai się także coś strasznego - genetycznie zmodyfikowany dinozaur z dzikimi  zdolnościami. Gdy wielki potwór ucieka, na wyspie wybucha panika. Teraz ocelenie wszystkich od ataku prehistorycznych potworów zależy od Owena (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard).

Do tej pory „Jurassic World" na całym świecie zarobił 1,552 miliarda dolarów, dzięki czemu stał się jednym z trzech najbardziej dochodowych filmów na świecie.

„Park Jurajski", „Zaginiony świat: Jurassic Park" i „Jurassic Park 3" są teraz dostępne w ofercie serwisu VOD CHILI od 3,90 zł. Fani przygód i science fiction w żadnym razie nie powinni przegapić tych tytułów! https://pl.chili.tv/cinema/showcase/254

 

Wygoda i oszczędność

Korzystanie z serwisu VOD-CHILI jest bardzo wygodne i opłacalne dla wszystkich kinomaniaków. Przede wszystkim, serwis oferuje wiele hitów, które jeszcze niedawno miały swoje premiery w kinie. Ponadto serwis VOD-CHILI jest dostępny bez abonamentu, a filmy można oglądać na urządzeniach podłączonych do internetu - telewizorach Smart, PC, Mac, smartfonach, tabletach i Xbox 360. Filmy można również pobrać i zapisać, co umożliwi oglądanie ich bez dostępu do sieci (offline). Większość filmów dostępnych w jakości HD i HD+.

 

Usługa serwisu VOD-CHILI jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą oglądać filmy, które kochają, które przegapili w kinie, a także te, których nie mogą zapomnieć i do których lubią wracać.

Ceny wypożyczenia „Jurassic World" zaczynają się już od 6,90 zł, a zakupu od 59,90 zł. https://pl.chili.tv/cinema/movie/FW03619

 

Pełna oferta dostępna jest tutaj: https://pl.chili.tv/

 

 

 

 

CHILI jest czołowym włoskim niezależnym dostawcą cyfrowej dystrybucji filmów w HD i HD+. Rocznie oferuje ponad 250 nowych tytułów. Ma ponad 500.000 konsumentów w Europie. Platforma CHILI dostępna jest bez abonamentu na wszystkich urządzeniach podłączonych do internetu – od Smart TV poprzez komputery PC, Mac, Chromecast, aż po smartfony i tablety, Xbox 360. W serwisie CHILI nie ma opłat miesięcznych a klienci mogą oglądać filmy zarówno poprzez streaming online, jak również w trybie offline, korzystając z opcji download.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 20 pazdziernika 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca