Film

Zobacz fragmenty "Duke of Burgundy. Reguły pożądania"

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów "Duke of Burgundy. Reguły pożądania" Petera Stricklanda - prawdziwie perwersyjnej historii miłosnej rozgrywającej się wyłącznie wśród kobiet, w ukrytym pośród lasów zamku. 

 

W otwierającej scenie filmu poznajemy jego główne bohaterki - Evelyn i Cynthię - których relacja opiera się na układzie dominacji i uległości. Utrzymanie miłosnego napięcia wymaga od nich skrzętnego przestrzegania intymnych i coraz to bardziej ekscentrycznych rytuałów. Z czasem przekonamy się, która z bohaterek misternie reżyserowanych erotycznych fantazji jest tak naprawdę uległą stroną w tym związku. 

 

„Duke of Burgundy. Reguły pożądania”  - subtelna, hipnotyczna i porażająca wizualnie opowieść o powiązaniach miedzy miłością i pożądaniem - w kinach od 4 grudnia.

 

 

OPIS FILMU

W świecie bez mężczyzn, w zamku ukrytym pośród lasów, dwie piękne, zakochane w sobie kobiety prowadzą erotyczną grę, testując granice swojego związku. Utrzymanie miłosnego napięcia wymaga od nich skrzętnego przestrzegania intymnych i coraz to bardziej ekscentrycznych rytuałów. 

 

 

Subtelna, hipnotyczna, porażająca wizualnie opowieść o powiązaniach między miłością i pożądaniem. 

 

„Duke of Burgundy. Reguły pożądania” to najnowszy film brytyjskiego reżysera Petera Stricklanda, znanego z psychologicznego thrillera „Berberian Sound Studio” oraz zapisu trasy koncertowej islandzkiej piosenkarki „Björk: Biophilia Live”.

 

"Duke of Burgundy. Reguły pożądania" w kinach od 4 grudnia 2015

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 4 grudnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca