Film

"Przebudzenie" reżysera "Gwiazd naszych wina"

Reżyser poruszającej adaptacji książki "Gwiazd naszych wina", Josh Boone, przeniesie na duży ekran powieść "Przebudzenie" Stephena Kinga.

Opublikowana w 2014 roku książka traktuje o tym, co może istnieć po drugiej stronie życia. Jej akcja rozgrywa się w niedużej miejscowości w Nowej Anglii, ponad pół wieku temu. Bohaterami są Jamie Morton oraz pastor Charles Jacobs. Kiedy rodzinę kaznodziei spotyka tragedia, charyzmatyczny duchowny wyklina Boga i szydzi z wiary, a w następstwie - zostaje wygnany przez zszokowanych parafian. Wiele lat później, Jamie, tułający się po całym kraju, uzależniony od heroiny rock-and-rollowy muzyk, ucieka od własnych demonów, swojej rodzinnej tragedii. Pewnego dnia spotyka Jacobsa i ich życie zmienia się całkowicie.

Josh Boone nie tylko stanie za kamerą adaptacji "Przebudzenia" (w oryginale "Revival"), ale już napisał scenariusz. Produkuje Michael De Luca.

Dla Boone'a i Stephena Kinga nie będzie to pierwsza okazja do współpracy. Boone przeniesie również na duży ekran "Bastion" ("The Stand") mistrza powieści grozy.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 lutego 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca