Film

Zobacz świat oczami hardcore owego Henry ego

W sieci pojawił się pierwszy trailer do filmu akcji "Hardcore Henry", który został nakręcony całkowicie z perspektywy pierwszej osoby.
W oficjalnym synopsisie czytamy: "Nie pamiętasz niczego. Głównie dlatego, że zostałeś właśnie wskrzeszony przez swoją żonę (Halley Bennett), która mówi ci, że masz na imię Henry. Gratulacje, jesteś teraz cyborgiem. Pięć minut później twoja żona zostaje porwana, a ty prawdopodobnie powinieneś ją uratować. Kto ją dorwału Ma na imię Akan (Danila Kozlovsky) i jest psychotycznym megalomanem z telekinetycznymi zdolnościami i niekończącą się armią najemników. Znajdujesz się również w nieznanym ci mieście - w Moskwie i każdy chce cię zabić. Każdy, oprócz tajemniczego, brytyjskiego kolesia o imieniu Jimmy (Sharlto Copley). Być może jest po twojej stronie. Powodzenia Henry. Będzie ci ono potrzebne...".

Nową zapowiedź można obejrzeć pod tym adresem.

Obraz, pierwotnie zatytułowany "Hardcore", miał premierę na festiwalu filmowym w Toronto w 2015 roku. Reżyserem i autorem scenariusza jest rosyjski filmowiec Ilya Naishuller.

Do kin w USA jak i Polsce dzieło trafi 8 kwietnia.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 7 marca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca