Film

"Baby Bump" Kuby Czekaja jedzie do Teksasu

Najnowszy film Kuby Czekaja "Baby Bump" odwiedzi kolejny prestiżowy festiwal. Tym razem dzieło, którego światowa premiera odbyła się w Wenecji, pojedzie do USA.
Film "Baby Bump" zostanie zaprezentowany na międzynarodowym festiwalu South by Southwest (SXSW) w Austin w Teksasie. Dzieło Kuby Czekaja zakwalifikowane zostało do sekcji "Visions".

Przedstawiony w konwencji komiksu film opowiada o fizycznym dorastaniu - zmieniającym się ciele, które rośnie i przemienia się. Historia koncentruje się na cielesności 11-latka i frustracjach, jakich jest ona przyczyną.

Czekaj nie tylko film wyreżyserował, ale jest również autorem jego scenariusza. W produkcji występują Kacper Olszewski, Agnieszka Podsiadlik, Caryl Swift, Sebastian Łach i Weronika Wachowska

- "Baby Bump" to kaskada obrazów i dźwięków, figle i igraszki z wyobrażeniami na temat tego bardzo specyficznego etapu w życiu człowieka - Czekaj opisywał swój projekt przed jego prezentacją na festiwalu Etuida i Anima w Krakowie. Wcześniej film gościł w Gdyni.

Festiwal South by Southwest potrwa do 19 marca.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 12 marca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca