Film

David Wenham z Iron Fistem

David Wenham dołączył do obsady serialu "Iron Fist".
Zeszyty o postaci znanej pod pseudonimem Iron Fist wydawane są od lat 70. Bohaterem jest wychowany przez mnichów z K'un L'un, Danny Rand. To właśnie pod ich opieką nauczył się starożytnej, wschodniej sztuki walki. Technika ta gwarantuje osobie, która jej używa, niezwykłą siłę oraz umiejętność panowania nad umysłem, ciałem i duchem. Po powrocie do Ameryki, już jako dorosły mężczyzna, Rand wykorzystuje swoje niezwykłe umiejętności do pomocy ludziom znajdującym się w opałach. Bohater poszukuje też morderców swoich rodziców. Twórcami "Iron Fist" byli Roy Thomas i Gil Kane. W aktualnie wydawanych komiksach z serii, Iron Fist jest także członkiem grupy The New Avengers.

W nadchodzącym cyklu Danny Rand (Finn Jones) wraca do Nowego Jorku po latach nieobecności, gdzie walczyć będzie z korupcją i przestępczością. Scott Buck będzie nadzorował projekt w roli showrunnera.

Niedawno udział potwierdziła Jessica Henwick, która zagra wytrenowaną przez ojca Japończyka na samuraja postać Colleen Wing. Teraz dołączył David Wenham, który wcieli się w Harolda Meachuma bezlitosnego korporacyjnego biznesmena, który był z rodzicami Danny'ego w chwili ich śmierci.

Premiera planowana jest na początek 2017 roku.

"Iron Fist" to jedna z czterech części (w jej skład wchodzą jeszcze "Jessica Jones" oraz "Luke Cage" i "Daredevil"), która doprowadzi do miniserii "Marvel's The Defenders" łączącej wszystkich głównych superbohaterów. Projekt powstaje dla Netfliksa.

David Wenham znany jest z filmów "300" i "Wrogowie publiczni" czy serii "Władca pierścieni".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 12 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca