Film

TNT z serią nowych horrorów, w tym "Opowieściami z krypty"

Telewizja TNT oficjalnie potwierdziła doniesienia z ostatnich miesięcy. Stacja rusza z realizacją nowej wersji "Opowieści z krypty" ("Tales From the Crypt").
Na razie szefostwo kanału wyraziło zgodę na realizację 10 odcinków nowego serialu. Pracami kierować będzie M. Night Shyamalan.

Twórca otrzymał od stacji również inne zadania - ma nadzorować realizację pilotażowych odcinków dwóch seriali: "Time of Death" (tu reżyser będzie pełnił rolę producenta wykonawczego) oraz "Creatures" (tu filmowiec ma się zaangażować w prace przygotowawcze).

Oba cykle będą miały trafić na antenę w 2017 roku.

"Time of Death" będzie antologią rozgrywającą się w czasie rzeczywistym. Każdy sezon będzie opowieścią o innej piekielnej nocy grozy (a każdy odcinek będzie inną jej godziną). Ponadto każdy sezon odwoływać się będzie do innego podgatunku horroru. Pierwsza seria skoncentruje się na tzw. slasherach, popularnych w latach 80. Bohaterem ma być morderczy psychopata, który powraca do rodzinnego miasteczka, żeby się zemścić. Scenariusz napisali Guy Busick i R. Christopher Murphy.

Serial "Creatures" zapowiadany jest jako thriller psychologiczny. Bohaterami będą dwie kobiety, które jako 12-latki stworzyły straszydło o imieniu Pan Gorgi. 15 lat później bohaterki wychodzą z zakładu psychiatrycznego. Wracają do swojego miasteczka na Alasce, żeby przekonać się, że potwór ciągle istnieje. Scenariusz napisze Dominic Mitchell. Reżyserią zajmie się Tom Shankland, który będzie również producentem wykonawczym serialu.

Sam M. Night Shyamalan niedawno zajmował się serialem "Miasteczko Wayward Pines". Jego ostatni film to "Wizyta".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca