Film

Nowy projekt twórców "Downton Abbey"

Odpowiedzialna za sukces "Downton Abbey" firma producencka Carnival Films rozpoczyna pracę nad nowym serialem - "Jamestown".
Nowa produkcja składać się będzie z ośmiu odcinków i opowie o początkach życia brytyjskich kolonistów w Ameryce. Akcja rozgrywać się będzie w roku 1619. Jednym z tematów będą kobiety, które mają wyjść za mąż za mężczyzn wcześniej przybyłych do Jamestown. Wszyscy zostawią swoje dawne życia za sobą.

W osadników wcielą się Max Beesley, Jason Flemyng, Dean Lennox-Kelly, Shaun Dooley, Stuart Martin, Steven Waddington, Matt Stokoe i Burn Gorman, a także Naomi Battrick, Sophie Rundle i Niamh Walsh.

"Jamestown" ma powstać dla telewizji Sky. Scenariusz napisze Bill Gallagher ("Z Lark Rise do Candleford"). Zdjęcia powinny ruszyć jeszcze w kwietniu.

Jamestown to pierwsza stała osada angielskich kolonistów w Ameryce Północnej na terenie dzisiejszego stanu Wirginia. Założona została w roku 1607. Powstała po dobiciu do Ameryki trzech angielskich statków - "Susan Constant", "Godspeed" i "Discovery", należących do Wirginijskiej Kompanii Londyńskiej.

źródło: megafon.pl
przysłano: 21 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca