Film

"Wataha" powraca do HBO

Powstanie drugi sezon serialu "Wataha".
- Teraz po emisji w innych krajach europejskich, czas na drugi sezon "Watahy", która niezmiennie pozostaje numerem jeden wśród polskich produkcji prezentowanych na antenie HBO - mówi Michał Kozicki, prezes HBO Polska. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników oglądalności i zaangażowania widzów, w związku z czym podjęliśmy decyzję o produkcji drugiego sezonu.

- Możemy już zdradzić, że bohaterowie "Watahy" wracają w Bieszczady. Obecnie pracujemy nad realizacją dwóch seriali - dodaje Iza Łopuch, szefowa produkcji HBO Polska. - Od kwietnia trwają zdjęcia do drugiego sezonu "Paktu", a od kilku miesięcy przygotowujemy się równie intensywnie do wejścia w fazę produkcji drugiego sezonu "Watahy".

Tytułowa wataha stoi na straży wschodniej granicy Polski, zewnętrznej granicy Unii Europejskiej, gdzie przemyca się ludzi, narkotyki i broń. Dla pieniędzy, a czasem dla szansy na lepsze życie.

W sześciu odcinkach pierwszego sezonu wystąpili Leszek Lichota, Bartłomiej Topa i Magdalena Popławska.

"Wataha" z sukcesem była emitowana w 15 krajach, w których obecne jest HBO Europe, m.in. na Węgrzech, w Holandii, Czechach i w Chorwacji. Była też prezentowana na festiwalu Series Mania w Paryżu. Wkrótce odbędzie się premiera Watahy w brytyjskim Channel 4 w cyklu prezentującym najlepsze produkcje z całego świata.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 czerwca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca