Film

Już w ten weekend światowa premiera „Barbie: Gwiezdna przygoda”

 

Światowa premiera „Barbie: Gwiezdna przygoda”

już w najbliższy weekend!

 

Już w najbliższy piątek, 12 sierpnia, odbędzie się w Polsce długo wyczekiwana, światowa premiera filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda”. Tym razem główna bohaterka wraz z przyjaciółmi zabierze widzów w nadzwyczajną podróż do dalekich zakątków galaktyki w pełną niezwykłych przygód misję ratowania gwiazd. Czy kosmiczna drużyna osiągnie sukces? Czy Barbie posłucha swojego serca, podejmując decyzje, od których zależy powodzenie całej misji? Po odpowiedź zapraszamy do kin!

 

Barbie: Gwiezdna przygoda” to historia, jakiej w animowanych produkcjach dla dzieci jeszcze nie było. Niezwykła, futurystyczna opowieść zabiera małych i dużych widzów na fantastyczne przygody w zapierających dech w piersiach zakątkach dalekiej galaktyki. Dzięki przepięknym, kolorowym animacjom stworzono świat przyszłości, który zachwyca barwami, bogactwem detali i kosmicznymi panoramami. Akcja filmu toczy się w odległej galaktyce, pełnej fantastycznych roślin i niesamowitych stworzeń.

 

Niespodzianką dla polskich widzów jest udział w produkcji Barbary Kurdej-Szatan – znanej aktorki i piosenkarki, która użyczyła głosu Barbie w filmowych piosenkach i została oficjalną ambasadorką filmu.

 

Film „Barbie: Gwiezdna przygoda” opowiada o sile przyjaźni, wiary w siebie i własne przeczucia. Są to wartości, którymi staram się kierować w życiu, i które chciałabym przekazać swojej córce – mówi Basia Kurdej-Szatan, oficjalna ambasadorka filmu. Nagrywając filmowe piosenki, czułam te emocje z czasów dzieciństwa, kiedy Barbie była bohaterką niezliczonych fantastycznych historii pisanych przez moją wyobraźnię. Mam ogromną nadzieję, że widzowie pokochają ten film tak samo mocno, jak ja. Zapraszam do kin! – dodaje artystka.

 

W filmie zobaczymy zupełnie nową, jeszcze odważniejszą Barbie. Bohaterka tym razem wciela się w rolę kosmicznej księżniczki pochodzącej z planety Para-Den, na której mieszka z tatą i puchatym zwierzątkiem Popcornem. Na co dzień opiekuje się zwierzętami i przemierza przepiękny rezerwat, pokonując siłę grawitacji na swojej superszybkiej deskolotce. Spokojne życie naszej bohaterki zmienia się, gdy widmo starożytnej przepowiedni głoszącej wygaśnięcie gwiazd i pogrążenie się galaktyki w ciemnościach staje się realne. Aby zapobiec katastrofie i ocalić gwiazdy, król formuje elitarną drużynę, do której wybiera również Barbie. Po serii szkoleń, dziewczynka wyrusza z nowymi przyjaciółmi na misję ratowania galaktyki, która przetestuje nie tylko ich umiejętności, ale także... serce. Podczas niesamowitych przygód Barbie odkrywa, jak ważna jest przyjaźń, odwaga i wiara we własne przeczucia. Czy kosmicznej drużynie uda się ocalić gwiazdy? Czy Barbie posłucha swojego serca, podejmując decyzje, od których zależy powodzenie całej misji? Dowiemy się tego już 12 sierpnia, kiedy to właśnie w Polsce film będzie miał swoją światową premierę!

 

Światowa premiera filmu „Barbie: Gwiezdna Przygoda”:
12 sierpnia 2016 w kinach w całej Polsce.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 11 sierpnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca