Film

Dustin ze "Stranger Things" śpiewa hymn dla Metsów

Dziecięcy aktorzy z serialu "Stranger Things" są bardzo uzdolnieni muzycznie. W sieci pojawił się kolejny dowód.
13-latni Gaten Matarazzo, lepiej znany jako serialowy Dustin, nim stał się sławny wykonał hymn Stanów Zjednoczonych. Młody aktor wraz ze swoją starszą siostrą Sabriną w 2015 roku zaśpiewał "The Star Spangled Banner" na Citi Field w Nowym Jorku, inaugurując mecz bejsbolowej drużyny New York Mets. Nagranie dokumentujące ich wokalny popis można sprawdzić pod tym adresem.

Netflix zamówił właśnie drugi sezon serialu "Stranger Things" i zaprezentował teaser, który można zobaczyć na Twitterze. Jedna z najpopularniejszych produkcji ostatnich miesięcy doczeka się 9 nowych odcinków, które doczekają się premiery w 2017 roku. Nad ich realizacją czuwać będą ponownie bracia Matt i Ross Dufferowie. Obsada i szczegóły fabuły nie są znane. Twórcy wcześniej zapowiadali, że nowe epizody opowiadać będą o reperkusjach tego, co się wydarzyło w pierwszym sezonie. Inspiracje artyści czerpać będą z kina z 1984 roku.

Gaten Matarazzo nim dostał angaż do "Stranger Things", wystąpił w broadwayowskich musicalach "Priscilla, królowa pustyni" ("Priscilla, Queen of the Desert") i "Nędznicy" ("Les Misérables").Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 1 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca