Film

Sanaa Lathan i Shiva Negar z Michaelem Keatonem chcą powstrzymać wojnę

Sanaa Lathan i Shiva Negar zagrają u boku Michaela Latona w filmie "American Assassin" Michaela Cuesty.
Obraz opowie o weteranie zimnej wojny Stanie Hurleyu (Michael Keaton), który byłby zapewne największym szkoleniowym postrachem CIA, gdyby tylko więcej ludzi o nim wiedziało. Stan otrzymuje nowe tajne zadanie - przeszkolenia rekruta Mitcha Rappa (Dylan O'Brien), rozpaczającego po stracie narzeczonej, która zginęła w ataku terrorystycznym. Po pewnym czasie bohaterowie otrzymują od zastępczyni dyrektora CIA Irene Kennedy (Sanaa Lathan) wspólną misję - razem ze śmiertelnie niebezpieczną turecką agentką (Shiva Negar) mają powstrzymać złoczyńcę (Taylor Kitsch), który może wywołać III wojnę światową na Bliskim Wschodzie.

"American Assassin" to jedna z kilkunastu powieści Vince'a Flynna, rozgrywających się w świecie antyterrorystycznych agentów. Ich głównym bohaterem jest Mitch Rapp. Flynn zmarł w roku 2013, mając zaledwie 47 lat. Przygody jego bohatera będą jednak dalej ukazywać się w książkach - pisze je Kyle Mills.

Sanaa Lathan znana jest z serialu "Boss" czy filmów "Wyścig z czasem", "Blade: Wieczny łowca", a ostatnio można ją było oglądać "Iluzja 2".

Shiva Negar można było oglądać w produkcjach "Moja niania jest wampirem", "24 Hour Rental" i "Four in the Morning".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 8 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca