Film

Leonardo DiCaprio rozmawia z papieżem Franciszkiem i Barackiem Obamą o ekologii

Zmiany klimatyczne są tematem obrazu "Before The Flood", którego producentem i narratorem jest Leonardo DiCaprio. - Ten problem staje się coraz poważniejszy i poważniejszy - mówi gwiazdor w opublikowanym właśnie zwiastunie.
Obraz o ekologicznym wydźwięku przedstawia hollywoodzkiego gwiazdora podróżującego po całym świecie, spotykającego się z rozmaitymi, także wpływowymi ludźmi i obserwującego zmiany klimatyczne. Widzimy go w Miami, Pekinie, Indonezji czy Kanadzie, na audiencji u papieża czy u prezydenta Baracka Obamy. Za reżyserię odpowiada aktor i producent Fisher Stevens (laureat Oscara za dokument "Zatoka delfinów"), a producentem wykonawczym jest Martin Scorsese.

W sieci pojawił się trailer "Before The Flood". - Im więcej wiem o tym problemie i co się na niego składa, tym bardziej zdaję sobie sprawę, jak niewiele wiem - mówi Leonardo DiCaprio. Zapowiedź można obejrzeć tutaj.

Trent Reznor przygotował soundtrack do dokumentu ze swoim sprawdzonym współpracownikiem Atticusem Rossem oraz kompozytorem Gustavem Santaolallą i członkami zespołu Mogwai. - Niesamowita muzyka do "Before the Flood" jest jedną z najbardziej wyjątkowych kooperacji w muzyce filmowej - mówi Stevens. - Reznor, Ross, Santaolalla i Mogwai stali się jednym głosem, wyrażającym emocje i odczucia Leonarda DiCaprio podczas jego podróży.

Dzieło premierowo pokazano na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Do kin w USA ma trafić 21 października. 30 października "Before the Flood" będzie można oglądać na kanale National Geographic w 171 krajach.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 28 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca