Film

Ethan Hawke, Rose Byrne i Chris O Dowd z nagą Julią Nicka Honrby ego

Znamy obsadę filmu, który powstanie na podstawie książki "Juliet, naga" Nicka Hornby'ego. W ekranizacji znajdą się Ethan Hawke, Rose Byrne i Chris O'Dowd.
Powieść opowiada o związku Annie i Duncana, a także "tym trzecim", który wprowadza zamęt w ich życie. W tych rolach pojawią się odpowiednio Rose Byrne, Chris O'Dowd i Ethan Hawke, który wcieli się w Tuckera Crowe'a.

Za kamerą stanie Jesse Peretz. Judd Apatow będzie pełnił rolę producenta. Scenariusz piszą Tamara Jenkins i Jim Taylor. Poprawki naniosą Phil Alden Robinson i Evgenia Peretz.

Ethan Hawke znany jest z filmów "Gattaca - szok przyszłości", "Przed wschodem słońca" czy "Dzień próby". Ostatnio zagrał w westernie "Siedmiu wspaniałych", który do naszych kin trafił 23 września.

Rose Byrne i Chris O'Dowd spotkali się już wcześniej na planie komedii "Druhny". Australijka znana jest też z komedii "Agentka" czy "Sąsiedzi". Ostatnio można ją było podziwiać w "X-Men: Apocalypse".

Chris O'Dowd, znany z sitcomu "Technicy-magicy" czy serialu "Dziewczyny", zagrał ponadto w produkcjach "Thor: Mroczny świat", "Mów mi Vincent", a o niedawno w "Osobliwym domu pani Peregrine".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 25 pazdziernika 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca