Film

Art Generacje w filmie

Fundacja Edukacji i Kultury Drama Way zaprasza na premierowe pokazy filmu dokumentującego III edycję międzypokoleniowego projektu Art Generacje. Film, obok przedstawienia wybranych fragmentów działań projektowych będzie poruszającą historią o czasie, opowiedzianą przez Młodzież i Seniorów z trzech miast.

 

Premierowe pokazy filmu to ostatnie wydarzenia w ramach projektu, realizowanego równolegle w trzech miejscach: w Warszawie, w gminie Pilzno i w Dębicy (woj. podkarpackie).

 

O wyjątkowości projektu stanowili jego Uczestnicy: Młodzież (15-35) i Dojrzała Młodzież (55+), którzy poprzez spotkania i międzypokoleniową wymianę poruszali zagadnienia związane z czasem: przemijanie, wspomnienia oraz relacje pomiędzy przeszłością a

przyszłością.

 

Działania każdej z grup podzielone były na dwa etapy. Podczas warsztatów w I etapie Uczestnicy dzielili się swoim doświadczeniem życiowym, poddając się refleksji na temat przemijania. W II etapie grupy przygotowywały spektakle poprzez improwizacje na tematy związane z osobistym doświadczaniem czasu. Te działania  zaowocowały pokazem

3 spektakli w Warszawie (oraz 3 w Dębicy i Pilźnie).

 

Warszawska premiera  filmu będzie miała miejsce we wtorek, 8 listopada o godzinie 19 w Teatrze Ochoty na ulicy Reja 9 w Warszawie.

 

Po pokazie dokumentu zapraszamy na spotkanie z uczestnikami projektu – twórcami Art Generacyjnych wydarzeń i jednocześnie bohaterami filmu.

 

Oficjalna strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/954250054681335/

 

Więcej informacji o projekcie: http://fundacja.dramaway.pl/artgeneracje/253,189

 

Oficjalny zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=qsXE41c_Lbk&feature=youtu.be

 

Projekt Art Generacje jest akcją edukacji kulturalnej prowadzonej przez Fundację Edukacji i Kultury Drama Way. Cały projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego a działania w Warszawie w 2016 r. współfinansowane były przez m.st. Warszawę.

 

Patroni medialni: seniorzy24.pl, zaczyn.org

 

Wstęp wolny.

 

Zapraszamy!

 

8 listopada 2016, 19:00 Teatr Ochoty, ul. Reja 9, Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 30 pazdziernika 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca