Film

Za kulisami musicalu "La La Land": sekretne marzenie Ryana Goslinga

W sieci pojawił się materiał zza kulis musicalu "La La Land" z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w rolach głównych.
W ciągu czterech i pół minuty widzowie mogą dowiedzieć się jak wyglądała realizacja musicalu, który staje się coraz mocniejszym kandydatem do oscarowych nominacji.

W filmiku, który ukazał się na YouTube, reżyser i scenarzysta Damien Chazelle opowiada m.in. o procesie wyboru Ryana Goslinga i Emmy Stone do głównych ról. - Gdy się ich widzi razem, są jak Ginger i Fred, Bogart i Bacall, klasyczna hollywoodzka para ekranowa - stwierdza twórca.

- Po cichu marzyłem o tym, żeby zrobić kiedyś film w stylu musicalu lat 30. i 40. - dodaje sam Ryan Gosling. - Pomysł tej naprawdę współczesnej historii o dwójce starających się przebić artystów i marzycieli był bardzo ekscytujący - przyznaje Emma Stone.

"La La Land" opowiada o romansie jazzowego pianisty Sebastiana (Ryan Gosling) i aspirującej aktorki Mii (Emma Stone). Kiedy przyjdzie sukces, zakochani będą musieli zmierzyć się z decyzjami, które zagrożą ich związkowi. Całość stanowi hołd dla złotej ery amerykańskich musicali.

W obsadzie znaleźli się także J.K. Simmons, Jessica Rothe, Sonoya Mizuno, Callie Hernandez i Finn Wittrock. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Damien Chazelle. Dzieło, które znakomicie przyjęto na festiwalach, już typowane jest do oscarowej rywalizacji.

Polska premiera wyznaczona została na 20 stycznia.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 24 listopada 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca