Film

Brian Cox i Emile Hirsch badają tajemnicę śmierci Jane Doe

W sieci pojawił się zwiastun therillera "Autopsja Jane Doe" ("The Autopsy Of Jane Doe"), w którym w głównych rolach występują Brian Cox i Emile Hirsch.
Bohaterami filmu będą ojciec i syn (Brian Cox i Emile Hirsch), którzy pracują razem jako patolodzy. Pewnego dnia trafiają na trudny przypadek Jane Doe - młodej, urodziwej kobiety, która została zamordowana. Kolejne kroki w śledztwie nie tylko przybliżają biegłych do odkrycia zagadki śmierci Jane, ale i innych, zaskakujących tajemnic.

- To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu - zapowiada dystrybutor. - Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

Zwiastun można sprawdzić pod tym adresem.

André Ovredal stanął za kamerą horroru. Autorami scenariusza są Ian Goldberg i Richard Naing. Premiera została wyznaczona na 20 grudnia. Do naszych kin obraz trafi 6 stycznia.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 5 grudnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca