Film

Istnieje zupełnie inny "Łotr 1"

Aktor Ben Mendelsohn twierdzi, że istnieje zupełnie inna wersja filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie".
Przypomnijmy, że spin-off "Gwiezdnych wojen" nie miał łatwych początków. Na pewnym etapie prac, Disney zażądał od reżysera Garetha Edwardsa, by sporą część materiału nakręcił na nowo, co ten też uczynił. Co więcej, na wcześniejszych etapach także powstawały alternatywne ujęcia.

Ben Mendelsoh, odtwórca Orsona Krennica, zapewnia, że z tych alternatywnych materiałów powstaje zupełnie inny "Łotr 1". - Podążaliśmy w wielu, wielu kierunkach - wyjaśnia. - Braliśmy pod uwagę rozmaite scenariusze, było wiele różnych scen. Gdyby się kiedyś zdecydowali, można by przygotować zupełnie inne dzieło. Jest około 20-30 scen, które znacznie różnią się od tych, które trafiły do filmu.

Na razie nie wiadomo, czy Disney zdecyduje się na wypuszczenie czegoś w stylu wersji reżyserskiej bądź zamieści alternatywne materiały w ramach dodatków na DVD.

Przypomnijmy, że akcja filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" dzieje się tuż przed wydarzeniami z "Nowej nadziei". Bohaterami są buntownicy, starający się wykraść plany Gwiazdy Śmierci i ją zniszczyć.

W rolach głównych występują Felicity Jones (Jyn Erso), Mads Mikklesen (w roli jej ojca, Galena Erso), Ben Mendelsohn (jako główny antagonista Orson Krennic), Diego Luna (kapitan Cassian Andor), Forest Whitaker (Saw Gerrera, postać znana z produkcji "Gwiezdne wojny: Wojny klonów") i Donnie Yen (ślepy wojownik Chirrut Îmwe). W obrazie pojawia się również James Earl Jones, który znów użycza głosu postaci Lorda Vadera.

Dzieło można już oglądać w naszych kinach.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 grudnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca