Film

Krzysztof Majchrzak wraca na ekran u Jana Jakuba Kolskiego

20 stycznia do kin trafi obraz "Las, 4 rano". Za scenariusz i reżyserię odpowiada Jan Jakub Kolski. W roli głównej występuje Krzysztof Majchrzak, który wraca na ekran po długiej przerwie.
Forst (Krzysztof Majchrzak) jest zamożnym, dobrze zorganizowanym człowiekiem. Kiedy go poznajemy, wydaje się królem życia. Któregoś dnia porzuca korporację w której jest wiceprezesem. Zniszczenia jakie po sobie zostawia, nie dają nadziei na powrót. Las, 4 rano kilka lat później. Na wpół zdziczały dziad leśny; zarośnięty, brudny, w łachmanach - zakłada wnyki na zwierzęta. Rozpoznajemy; to ten sam człowiek - Forst. Mężczyzna mieszka w lesie, w wybudowanej przez siebie ziemiance. Za towarzystwo ma trójnogiego psa. Żywi się mięsem upolowanej zwierzyny, żyje w zgodzie z przyrodą. Któregoś dnia przed drzwiami jego samotni staje 13-letnia dziewczynka, Jadzia (Marysia Blandzi). Forst musi po raz kolejny zmieniać swoje życie.

Teaser można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się także Olga Bołądź, Grzegorz Stelmaszewski, Michał Kowalski i Aleksandra Michael.

Dzień przed oficjalną premierą, 19 stycznia, obraz będzie można zobaczyć w Łodzi w kinie Charlie. Pokaz uświetni obecność twórców. Jeszcze wcześniej, bo już 4 stycznia także w Łodzi, w Muzeum Kinematografii zaplanowano pokaz przedpremierowy i spotkanie z reżyserem Janem Jakubem Kolskim.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca