Film

Zack Snyder wystąpił w "Świt sprawiedliwości"

Operator Larry Fong wyjawił, że Zack Snyder pojawił się w swoim filmie "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości", ale nikt się nie zorientował.
Nawet najbardziej zagorzali fani nie powinni mieć jednak z tego powodu wyrzutów sumienia. Ciężko bowiem powiedzieć, by reżyser wystąpił w dziele. Pojawiła się tam jedynie... jego ręka. W jednej ze scen w podziemiu, gdy Bruce Wayne (Ben Affleck) próbuje uzyskać informacje na temat Supermana, w pewnym momencie sięga po telefon. W ty właśnie ujęciu nie jest to ręka Afflecka, lecz Zacka Snydera.

Fong zdradził tajemnicę za pośrednictwem Twittera.

Przypomnijmy, że obraz "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" przedstawia losy Clarka Kenta (Henry Cavill), który pracuje nadal w "Daily Planet" z Lois Lane (Amy Adams) i Perrym White'em (Laurence Fishburne). Jako dziennikarz udaje się do Gotham, gdzie poznaje m.in. Leksa Luthora (Jesse Eisenberg). Produkcja miała premierę wiosną 2016 roku.

17 listopada 2017 roku do kin trafi najnowsze dzieło Zacka Snydera, "Liga Sprawiedliwości". W nadchodzącym filmie Bruce Wayne/Batman połączy siły z Wonder Woman, by stawić czoła wielkiemu złu. Na ekranie pojawią się Ben Affleck jako Batman, Henry Cavill jako Superman, Amy Adams jako Lois Lane, Gal Gadot jako Wonder Woman, Jason Momoa jako Aquaman, Ezra Miller jako The Flash, Ray Fisher jako Cyborg, Willem Dafoe jako Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg jako Lex Luthor, Jeremy Irons jako Alfred Pennyworth, Diane Lane jako Martha Kent, Connie Nielsen jako Queen Hippolyta oraz J.K. Simmons jako komisarz Gordon.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca