"The Walking Dead": Rick szykuje się na wojnę z Neganem

Stacja AMC ujawniła opis drugiej części siódmego sezonu serialu "The Walking Dead". Zaprezentowano też nowe zdjęcia.
Zgodnie z przewidywaniami Rick Grimes (Andrew Lincoln) i jego ekipa mobilizują się do walki ze swym największym dotąd przeciwnikiem.

- Grupa Ricka ponownie się przekonuje, że świat nie jest taki, jak im się wydawało - zdradzają twórcy w opisie nadchodzących odcinków. - Ich celem jest pokonanie Negana, co nie będzie łatwe. Nie wystarczy zaangażowanie ludzi z Alexandrii. Potrzebują sojuszników z Królestwa i ze Wzgórza, ale Ezekiel (Khary Payton) i Gregory (Xander Berkeley) nie chcą rozlewu krwi. Nie wystarczą słowa, by ich przekonać. Zdobycie broni, jedzenia i pozyskanie nowych wojowników będzie graniczyło z cudem.

- Zobaczymy Ricka i resztę jego grupy poddanych największej próbie - czytamy dalej. - Zobaczymy zdradę ze strony zaufanych ludzi. Rick wierzy, że połączy wszystkich wspólnym celem, jakim jest zniszczenie Negana. Żadne planowanie nie przygotuje ich jednak na wojnę z Neganem i jego armią.

Nowe odcinki do polskich widzów mają dotrzeć 13 lutego. Pod tym adresem można obejrzeć klika zdjęć z planu.

Akcja "The Walking Dead" rozgrywa się w świecie po apokalipsie zombie. Ci, którzy przeżyli - teraz muszą walczyć przede wszystkim z ludźmi. Niebezpieczne bandy zagrażają społecznościom, które marzą o spokojnej egzystencji. W głównej roli występuje Andrew Lincoln. Partnerują mu m.in. Norman Reedus, Lauren Cohan i Jeffrey Dean Morgan (jako czarny charakter - Negan).

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło