"Carrie Fisher i Debbie Reynolds prywatnie" na HBO w piątek

W piątek, 13 stycznia, na kanale HBO będzie można obejrzeć dokument "Carrie Fisher i Debbie Reynolds prywatnie". Dwie ikony kina - Carrie Fisher i jej matka, Debbie Reynolds, podzieliły się wspomnieniami dotyczącymi życia w świetle reflektorów.
Film pokazuje nierozerwalnie połączone ze sobą biografie dwóch ikon Hollywood: znanej z legendarnej roli księżniczki Lei w "Gwiezdnych wojnach" Carrie Fisher i jej matki Debbie Reynolds, gwiazdy "Deszczowej piosenki". Artystki zmarły nieoczekiwanie dzień po dniu pod koniec grudnia 2016 roku. Film kręcony był głównie w Beverly Hills, gdzie aktorki mieszkały w dwóch sąsiadujących ze sobą domach. Twórcom udaje się uchwycić niepowtarzalną chemię łączącą pochodzące z dwóch pokoleń, nietuzinkowe gwiazdy Hollywood. Mający dostęp do ich domu i życia autorzy dokumentu pokazują niepowtarzalny dowcip i inteligencję kobiet, które prowadziły co prawda dwa osobne życia, ale przyciągała je do siebie ogromna siła miłości.

Sześćdziesięcioletnia Fisher, aktorka, scenarzystka i pisarka, zmarła na skutek zawału serca pod koniec 2016 roku, jakiego doznała podczas lotu z Londynu do Los Angeles. Zaledwie dzień później odeszła jej 84-letnia matka. Wyreżyserowany przez Alexisa Blooma (producent: "We Steal Secrets: The Story of WikiLeaks") i laureata Oscara Fishera Stevensa ("Czy czeka nas koniecu") dokument HBO to poruszająca opowieść o barwnych karierach obu artystek i ich życiu prywatnym. W obrazie nie brakuje pełnych nostalgii archiwalnych materiałów. Premiera produkcji odbyła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

Pod tym adresem można obejrzeć pod tym adresem.

Premiera "Carrie Fisher i Debbie Reynolds prywatnie" odbędzie się w najbliższy piątek, 13 stycznia w HBO2 o godz. 22.45. Film będzie dostępny również od rana 13 stycznia w HBO GO.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło