Film

"Czas Apokalipsy" jako gra wideo

"Czas Apokalipsy", słynne dzieło Francisa Forda Coppoli, zostanie zaadaptowane na grę wideo.
W serwisie Kickstarter ruszyła właśnie kampania, której celem jest zebranie funduszy na realizację projektu. Potrzeba 900 tysięcy dolarów na prace rozwojowo - przygotowawcze. Pieniądze te muszą zostać uzbierane do 24 lutego.

Pomysł spodobał się Francisowi Fordowi Coppoli, który swoim nazwiskiem wspiera twórców: reżysera Montgomery'ego Marklanda, scenarzystę Roba Autena i producenta wykonawczego - Lawrence'a Liberty'ego.

- Czterdzieści lat temu rozpocząłem podróż, której celem była realizacja bardzo osobistego, artystycznego filmu, który mógłby wpłynąć na kolejne pokolenia widzów - komentuje Coppola. - Dziś dołączyli do mnie nowi śmiałkowie, zespół, który chce przygotować interaktywną wersję "Czasu Apokalipsy". Tutaj gracz będzie mógł stać się kapitanem Benjaminem Willardem i wkroczyć w świat wojny w Wietnamie.

Przypomnijmy, że nagrodzony dwoma Oscarami film z 1979 roku przedstawia historię Benjamina Willarda, wojskowego wysłanego wgłąb kambodżańskiej dżungli z niebezpieczną misją. Bohater ma za zadanie zgładzić pułkownika Waltera Kurtza, szaleńca dowodzącego partyzanckimi oddziałami.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 26 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca