Film

Shia LaBeouf aresztowany w Nowym Jorku

Shia LaBeouf został w czwartek aresztowany przez nowojorską policję. Aktor miał zaatakować mężczyznę pod nowojorskim Museum of the Moving Image.
Miejsce zdarzenia nie jest przypadkowe - kilka dni temu aktor uruchomił tam specjalną kamerę, która ma rejestrować i przekazywać do sieci głosy Amerykanów nie zgadzających się na to, by podzieliła ich polityka. Projekt nosi tytuł "He will not divide us" ("On nas nie podzieli") i funkcjonować ma przez najbliższe cztery lata. W rozmowie z Associated Press LaBeouf stwierdził, że jego instalacja nie jest wymierzona w Trumpa, ale przeciwko podziałom. - Mówię tylko: bądźmy dla siebie mili - podkreślił aktor.

Jemu samemu chyba nie udało się zrealizować wyzwania. Policja nie ujawniła szczegółów czwartkowego zajścia. Shia LaBeouf rzekomo chwycił szal 25-letniego mężczyzny, drapiąc go przy tym w twarz. Później popchnął dwudziestolatka tak, że ten przewrócił się. Obyło się jednak bez pogotowia.

Aktor nie został też za kratkami. Postawiono mu zarzuty i wypuszczono. Sam nie wydał na razie żadnego oficjalnego komunikatu czy komentarza dotyczącego sprawy.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 27 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca