Film

Patryk Vega wyjaśnia, dlaczego nie nakręci kolejnego "Pitbulla". Piotr Stramowski też odchodzi

Patryk Vega odniósł się do przekazanej przez Dodę informacji, iż nie stanie za kamerą kolejnego "Pitbulla".- Wolę w ogóle nie robić tego filmu, niż mam nakręcić coś, czego będę się wstydził latami - mówi reżyser. Z twórcą solidaryzują się aktorzy.
Przypomnijmy, że popularna piosenkarka Doda przekazała, iż zagra w nowym obrazie z cyklu "Pitbulla" kobietę mafii. Dodała, że nie będzie jednak pracować z Patrykiem Vegą, twórcą serii, który zrezygnował z projektu. Reżyser postanowił skomentować medialne doniesienia.

- "Pitbull" nie zasługuje na to, by sprowadzać dyskusję wokół niego do wymiany plotek - napisał na swoim profilu Facebooku. - Czuję się w obowiązku dać kilka słów wyjaśnienia fanom, którzy zżyli się z marką i byli z nami przez cały czas. Nie robię kolejnego "Pitbulla", ponieważ próbowano mi narzucić pomysł obsadowy niezgodny z moim poczuciem poziomu artystycznego. Czuję się odpowiedzialny za własne kino jak za swoje dziecko. W tej sytuacji uznałem, że wolę w ogóle nie robić tego filmu, niż mam nakręcić coś, czego będę się wstydził latami. Dziękuję wszystkim fanom, którzy byli z nami. Ta była super przygoda. Przygotowuję cztery filmy i już w 29 września 2017 roku dostarczę Wam nowej dawki mocnych emocji.

Wraz z Vegą z "Pitbulla" odchodzi Piotr Stramowski, czyli filmowy Majami. - Z wielkim smutkiem żegnamy się z "Pitbullem" - napisał na Facebooku. - Dziękujemy wszystkim fanom za obecność, dobre słowa i wielkie wsparcie. Nie ma Patryka Vegi - nie ma Majamiego. Pozdrawiam, ps. Patryk Vega dzięki za wspaniałą Przygodę.

Z Vegą solidaryzuje się również Tomasz Oświeciński, znany z roli Marcina Opałki.

Ostatni film - "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" - to kontynuacja głośnego hitu - "Pitbull. Nowe porządki". Akcja obrazu przedstawiona jest z punktu widzenia kobiet. W obsadzie znaleźli się Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Artur Żmijewski, Alicja Bachleda Curuś, Joanna Kulig, Anna Dereszowska. W kinach dzieło gościło w listopadzie 2016 roku.

Patryk Vega ostatnio pracował z Ewanem McGregorem przy krótkometrażówce "Czerwony punkt". Na oficjalnej stronie można znaleźć zwiastun produkcji i galerię zdjęć. Premiera planowana jest na 15 lutego.

źródło: megafon.pl
przysłano: 10 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca