Film

Rodzinna saga w "Avatarze"

Sam Worthington, odtwórca roli Jake'a w filmie "Avatar" opowiedział co nieco o sequelu. Jak zapewnia, będzie to rodzinna saga.
- Czytałem wszystkie scenariusze i są świetne - przekonuje Sam Worthington. - Będziemy śledzić losy Jake'a 8 lat później. Ma teraz rodzinę. Ten film będzie inny niż wszystko, co do tej pory widzieliście. Świat jest większy niż w pierwszym, ale zasadniczo to opowieść o rodzinie. Jake nadal będzie zaciekawiony, jakby widział wszystko po raz pierwszy. To połączone z dynamiką rodziny.

Przypomnijmy, że James Cameron jednocześnie pracuje nad kolejnymi obrazami z serii. - Nie skupiam się na "Aavatarze 2" - lecz na "Avatarze 2,3,4 i 5" jednocześnie - mówił niedawno reżyser. - Takie jest moje podejście. Powstają równolegle. Właśnie zakończyłem scenariusz do "Avatara 5", teraz zaczynam aktywne przygotowania. W sierpniu będę pracował z aktorami przy ujęciach motion-capture. Wszystko jest zaprojektowane i ruszamy pełną parą. Czuję się, jakbym właśnie wyszedł z więzienia, bo przez ostatnie dwa lata byłem zajęty tylko pisaniem. Tymczasem ja lubię życie, a niekoniecznie pisanie.

Dzieła mają wejść do kin kolejno w grudniu 2018, 2020, 2022 i 2023 roku. Data piątego obrazu nie jest znana.

- To nie będzie cykl, ale jedna wielka produkcja - tłumaczył swego czasu James Cameron. - Będziemy kręcić to bardziej jako miniserię.

Według planów zdjęcia mają ruszyć latem.

Przypomnijmy, że przedstawiony widzom w 2009 roku "Avatar" okazał się prawdziwym kinowym rekordzistą i zarobił 2,8 miliarda dolarów. Opowiadał o odległej planecie - Pandorze - na której ludzie natykają na rasę wyjątkowo związaną z naturą. W głównych rolach można było podziwiać Sama Worthingtona, Zoe Saldanę i Sigourney Weaver. Cameron nie tylko wyreżyserował dzieło, ale również napisał jego scenariusz.

źródło: megafon.pl
przysłano: 15 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca