Film

Patryk Vega i Ewan McGregor reklamują nowy internetowy serwis

Potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia i "Czerwony punkt", film Patryka Vegi i Ewana McGregora, jest częścią kampanii promocyjnej nowego serwisu dostarczającego filmy i seriale.
- Najpierw było nudno - czytamy w opisie krótkometrażowego projektu "Czerwony punkt". - A potem... potem zrobiło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do krawędzi, doświadczył jak niebezpieczną może być nuda. Tego co zrobił, nie próbuj robić w domu.

W obsadzie znaleźli się także Olga Bołądź, Tomasz Oświeciński i Andrzej Grabowski. Cały, 7-minutowy film można obejrzeć na tej stronie.

"Czerwony punkt" promuje serwis ShowMax, który dostarcza seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą oglądać hollywoodzkie produkcje oraz polskie kino - w dowolnych ilościach, bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń.

Ewan McGregor ostatnio zajęty był na planie "T2 Trainspotting". Dzieło trafi do naszych kin na początku marca. Najnowszy film Patryka Vegi, "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", ustanowił nowy rekord otwarcia - w weekend premiery obraz obejrzało 835 265 widzów. Reżyser zrezygnował z realizacji kolejnego obrazu z serii. Obecnie pracuje jednak nad czterema filmami. Pierwszy z nich trafi do kin jesienią 2017 roku.

Ewan McGregor|Patryk Vega

źródło: megafon.pl
przysłano: 15 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca