Film

Liam Neeson z dorosłym pasierbem z "To właśnie miłość"

Kto nie wierzył, iż powstanie krótkometrażowy sequel przeboju "To właśnie miłość", teraz może zobaczyć dowody.
Z okazji Red Nose Day, akcji charytatywnej organizowanej w Wielkiej Brytanii przez Comic Relief, powstanie krótkometrażówka będąca swoistą kontynuacją filmu z 2003 roku. Reżyser Richard Curtis (współzałożyciel Comic Relief) postanowił zebrać obsadę swej hitowej produkcji i opowiedzieć, co stało się przez ostatnie 14 lat.

Prace na planie w Londynie już ruszyły i zaprezentowano pierwsze fotki. Pod tym adresem można zobaczyć Liama Neesona i jego filmowego pasierba, czyli dziś 26-letni Thomas Brodie-Sangster, znany też fanom "Gry o tron". Na planie pojawiła się również ukochana chłopaka. Fotki znajdują się pod tym adresem, tutaj i tu.

Udział w przedsięwzięciu potwierdzili ponadto Hugh Grant i Martine McCutcheon; Keira Knightley i Andrew Lincoln; Colin Firth i Lucia Moniz; a także Bill Nighy, Marcus Brigstocke, Olivia Olson oraz - ku zapewne powszechnemu zadowoleniu - Rowan Atkinson.

- Nigdy nie marzyłem o tym, by napisać sequel "To właśnie miłość", ale pomyślałam, że 10-minutowa opowieść o tym, co się u wszystkich teraz dzieje będzie niezłą zabawą - powiedział Curtis. - Kto się najlepiej zestarzał… To jedno z wielkich pytań, choć odpowiedź wydaje się oczywista - Liam. Jesteśmy zachwyceni i wdzięczni, że tak wielu członków obsady weźmie udział w naszym projekcie. Na pewno będzie to nostalgiczna chwila.

Red Nose Day odbędzie się 24 marca. Tego dnia filmik ma doczekać się premiery. Do USA trafi dzień później.

Komedia "To właśnie miłość" była inspiracją dla projektów "Walentynki" i "Kobiety pragną bardziej".

źródło: megafon.pl
przysłano: 17 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca