Film

Porsche ukrywało informacje w sprawie auta Paula Walkera

Prawnicy córki tragicznie zmarłego Paula Walkera, Meadow, złożyli w sądzie w Los Angles dokumenty, potwierdzające, iż północno-amerykański oddział firmy Porsche ukrywał szkodliwe dla koncernu maile dotyczące typu auta, którym jeździł aktor.
Jeden z asystentów adwokata zdołał na domowym komputerze otworzyć maile, które wcześniej - na jego pracowniczym komputerze - były ocenzurowane. Zawierały one dokładnie takie informacje, jakie Porsche miało dostarczyć na wcześniejszym etapie sprawy. Z jednego z maili wynikało, iż statystki wypadków modelu samochodu były bardzo niepokojące. Aż 200 z 1,200 egzemplarzy rzadkiego modelu Carrera GT - sprzedanych między 2004 i 2006 rokiem - zostało całkowicie zniszczonych w wypadkach.

Inny mail zawierał tożsamość świadków oraz materiał marketingowy o elektronicznym systemie bezpieczeństwa, którego celowo nie zamieszczono w Carrerze. Tymczasem zgodnie z prawem, wszystkie samochody sprzedawane w USA od 2012 roku muszą zawierać taki system.

Paul Walker zginął w wypadku samochodowym 30 listopada 2013 roku. Miał 40 lat. Bracia aktora pomogli dokręcić ostatnie sceny do obrazu "Szybcy i wściekli 7", który kończono po śmierci gwiazdora.

W kwietniu do kin trafi obraz "Szybcy i wściekli 8", pierwszy bez udziału Paula Walkera.

Tym razem tajemnicza kobieta (Charlize Theron), specjalizująca się w cyber-terroryźmie, wciąga Doma (Vin Diesel) do kryminalnego świata, z którego nie może uciec. Jego rodzina zostanie wystawiona na poważną próbę.

Do swoich ról wracają także Jason Statham, Ludacris, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel i Dwayne Johnson. W obsadzie znaleźli się ponadto Charlize Theron, Eva Mendes, Scott Eastwood i Kurt Russell.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca