Film

Ronda Rousey w "Blindspot"

Ronda Rousey, gwiazda MMA, wystąpi gościnnie w serialu "Blindspot. Mapa zbrodni" .
Sportsmenka, która chętnie realizuje się też jako aktorka, zagra Devon Penberthy, twardą, atletyczną więźniarkę, która trafiła za kratki za szmuglowanie broni.

"Blindspot. Mapa zbrodni" to historia cierpiącej na amnezję kobiety, która zostaje znaleziona naga na Times Square. Jej ciało niemal w całości pokryte jest tatuażami. To dzięki nim bohaterka powoli odkrywa swoją przeszłość... Jak się okazuje, rysunki, teksty i liczby to nie tylko wskazówki, które prowadzą do ustalenia tożsamości tajemniczej Jane Doe (Jaimie Alexander), ale również klucz do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych.

W drugim sezonie Jane Doe zostaje przejęta przez CIA. Na jaw wychodzi również największa tajemnica pierwszej serii, czyli prawdziwa tożsamość kobiety - jej historia, to skąd się wzięła oraz, co ważne, z kim i gdzie się wychowała. Po tym odkryciu Jane stanie przed wieloma dramatycznymi wyborami. W drugim sezonie pojawiają się też nowe postacie, a najważniejszą z nich będzie agentka NSA (National Security Agency) Nas Kamal (Archie Panjabi).

Twórcą produkcji jest Martin Gero. W Polsce cykl emituje Canal+.

Ronda Rousey ma na koncie udział w takich produkcjach jak "Ekipa", "Szyncy i wściekli 7" czy "Niezniszczalni 3".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca