Film

Angelina Jolie szuka nowych projektów

Angelina Jolie rozgląda się za nowymi wyzwaniami dla siebie - zarówno aktorskimi, jak i reżyserskimi.
Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że artystka będzie zaangażowana w realizację filmu "First They Killed My Father" dla Netfliksa. Gwiazda zastanawia się również nad realizacją adaptacji powieści "Without Blood" Alessandro Baricco o brutalności wojny. Wśród innych projektów, którym się przygląda, znajduje się "Shoot Like a Girl", opowiadający o kobietach w wojsku. Nad scenariuszem pracuje obecnie Jason Hall, który ma w swoim dorobku "Snajpera" i "Amerykańskie ciacho".

Jolie nie może też narzekać na brak propozycji aktorskich. Zaoferowano jej m.in. powrót do "Czarownicy", której sequel jest planowany. Na jej biurku leżą również inne scenariusze - m.in. do "Catherine the Great and Potemkin: The Imperial Love Affair" oraz "The Spy Who Loved".

Wiadomo, że Angelinie Jolie nie uda się zrealizować pomysłu sprzed kilku lat - filmu "Africa" o kłusownikach zabijających słonie. Operatorem miał być Roger Deakins, a w głównej roli widziano Brada Pitta. Producentom nie udało się jednak zdobyć pieniędzy. Poza tym sprawę skomplikował rozpad związku Jolie i Pitta.

Jaki więc będzie kolejny artystyczny krok Jolie
Zapewne niedługo go poznamy.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 23 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca