Film

Opowiadał "Mad Menach", teraz opowie o Romanowach

Twórca "Mad Menów" Matthew Weinera przybliżył fanom swój nowy projekt - dramat "The Romanoffs" dla platformy Amazon.
Produkcja ma być utrzymana w formule antologii. Składać się będzie z ośmiu godzinnych odcinków. Bohaterami będą ludzie przekonani, że są potomkami rodu Romanowów. Akcja ma rozgrywać się współcześnie w różnych miejscach na całym świecie.

Weiner zapowiada, że w swoim dziele nie będzie przyglądał się rosyjskiej historii, a raczej ludzkiej potrzebie odnalezienia własnych korzeni. - Wokół rodu Romanowów toczy się wielka debata - kim są, co się z nimi stało - mówi Matthew Weiner. - Mnie najbardziej interesuje w niej inny aspekt: wszyscy pytamy się, kim jesteśmy i kim mówimy, że jesteśmy.

Razem ze scenarzystą pracować będą producenci wykonawczy "Mad Menów" Semi Chellas oraz Andre i Maria Jacquemettonowie. Wspierać ich będzie zespół scenopisarski. W realizację zaangażowany będzie także producent "Mad Menów" - Blake McCormick.

Weiner będzie odpowiedzialny nie tylko za historię, ale prawdopodobnie stanie również za kamerą jako reżyser. Ekipa będzie wędrować po świecie. Budżet wyniesie około 50 milionów dolarów.

Serial "Mad Men" doczekał się siedmiu sezonów. Nadawany był do maja 2015 roku. Od tamtej pory Matthew Weiner przygotował powieść "Heather, the Totality", która ma zostać wydana w przyszłym roku. Wyreżyserował również jeden z odcinków "Orange Is the New Black".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca