Film

Gwiazdor "Pamiętników wampirów"

Matthew Davis, znany z "Pamiętników wampirów", wystąpi w nowym serialu stacji ABC "Las Reinas". Do obsady dołączyła też Amanda Warren. Twórcą cyklu jest Chris Brancato ("Narcos").
Główną bohaterką będzie detektyw Sonya De La Reina (Daniella Alonso), która musi zmierzyć się z własną przeszłością. Śledztwo, które prowadzi, zmusza ją do odnowienia dawno zerwanego kontaktu z rodziną, kryminalnym klanem z Miami. Policjantka wkracza na bardzo niebezpieczną ścieżkę pomiędzy swoimi obowiązkami, a lojalnością wobec krewnych. Kobieta na nowo musi odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące swojej przyszłości.

Matthew Davis zagra prawego policjanta, partnera Sonii, Andrew Somerseta, który niedawno przeniósł się na Florydę. Amanda Warren sportretuje inspektor Kathryn Geller, szefową jednostki specjalnej do zwalczania przestępczości zorganizowanej.

Wcześniej udział potwierdziła Sonia Braga, która wcieli się w Gabriellę De La Reina, babkę Sonyi i głowę wartego miliony dolarów kryminalnego syndykatu z wpływami na całym świecie. Stworzyła go sama, po tragicznej śmierci męża. Przejęła jego mały interes i rozwinęła. Ma wszystko - poza miłością wnuczki.

Matthew Davis w serii "Pamiętniki wampirów" wciela się w Alarica Saltzmana. Ostatni odcinek produkcji zostanie wyemitowany w USA 10 marca.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 7 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca