Film

David S. Goyer ma szansę wyreżyserować Zieloną Latarnię

David S. Goyer nie tylko pisze scenariusz nowego filmu o Zielonej Latarni, ale prawdopodobnie również go wyreżyseruje.
Projekt nowi tytuł "Green Lantern Corps." i opowie o losach Hala Jordana, pilota, który otrzymuje tajemniczy pierścień mocy od przybyłego na Ziemię kosmity. Wraz z niezwykłym darem lotnik przyjmuje na siebie obowiązki "na wskroś uczciwego i urodzonego bez strachu" superbohatera.

Jak na razie nie wiadomo, kto wcieli się w główną postać, Zieloną Latarnię. Wśród głównych kandydatów znaleźli się Tom Cruise, Joel McHale, Bradley Cooper, Armie Hammer, Jake Gyllenhaal i Ryan Reynolds.

Premiera "Green Lantern Corps." planowana jest na 19 czerwca 2020 roku. Projekt powstaje dla wytwórni Warner Bros. Pictures. David Goyer i Justin Rhodes piszą scenariusz.

Goyer, który jest jednym z głównych scenarzystów filmów przedstawiających losy bohaterów z kart DC Comics, jest teraz również kandydatem na reżysera "Green Lantern Corps.". W swoim reżyserskim dorobku ma na koncie m.in. realizację obrazów "Blade: Mroczna trójca", "Niewidzialny" i "Nienarodzony". Goyer jest również kandydatem na reżysera drugiej części "Legionu samobójców".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca