Film

Timothy Spall i elektryczny sen Philipa K. Dicka

Timothy Spall dołączył do obsady serialu na podstawie "Electric Dreams" Philipa K. Dicka.
Projekt zainspirowany będzie serią opowiadań cenionego autora science fiction (na podstawie jego dzieła "Czy androidy marzą o elektrycznych owcachw" powstał kultowy film "Blade Runner"). Serial składać będzie się z 10 odcinków. Każdy będzie osobnym segmentem.

Ron Moore i Michael Dinner ("Masters of Sex") będą producentami wykonawczymi. Bryan Cranston ich wesprze na stanowisku, a ponadto wystąpi w produkcji.

Teraz do obsady dołączył ceniony aktor brytyjski, Timothy Spall. Gwiazdor pojawi się w pierwszym odcinku serialu, "The Commuter". Wcieli się w nim w postać Eda Jacobsona, skromnego pracownika dworca, który odkrywa, iż w ciągu dnia wiele osób przyjeżdża pociągiem do... nieistniejącego miasta. Postanawia sam zbadać sprawę. Jego śledztwo dotyczące alternatywnej rzeczywistości sprawia, że na nowo musi przyjrzeć się swojej relacji z żoną Mary (w tej roli Rebecca Manley) i synem Samem (Anthony Boyle).

Scenariusz odcinka napisał Jack Thorne. Tom Harper stanie za kamerą. W obsadzie "The Commuter" wystąpią również Rudi Dharmalingham, Tuppence Middleton, Anne Reid, Ann Akin, Hayley Squires, Tom Brooke, Nicole Agada, Marko Leht, Matthew Raymond i Naveed Khan.

Spall ostatnio wystąpił w komediodramacie "The Party".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca