Film

Ralph rozwala internet

"Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2" to oficjalny tytuł kontynuacji "Ralph Demolka". I już mamy pewność, że w nowym filmie Ralph rozwali całą sieć.
"Ralph Demolka" to animowana komedia w reżyserii Richa Moore'a ("Simpsonowie", "Futurama"). Akcja filmu toczy się w salonie z automatami, wewnątrz 8-bitowej gry. Czarnym charakterem jest Ralph Demolka, którego zadaniem jest niszczenie komputerowego miasta. Jego przeciwieństwem jest Felix, który naprawia to, co zdruzgotał Demolka. Nikt nie kocha "złego", za to wszyscy podziwiają nieskazitelnego Feliksa. Ralph, chcąc odmienić swój los i udowodnić bohaterstwo, potajemnie wkrada się do wnętrza nowej gry, która pojawiła się w salonie.

Akcja kontynuacji ma rozgrywać się 6 lat po wydarzeniach z produkcji z 2012 roku. - Ralph opuszcza salon gier i niszczy internet - zapowiedział już wcześniej wcielający się w głównego bohatera, John C. Reilly.

W obsadzie znaleźli się także Sarah Silverman i Jane Lynch. Za reżyserię znów odpowiada Rich Moore twórca wyróżnionego Oscarem "Zwierzogrodu" i Phil Johnston.

Premierę wyznaczono na 9 marca 2018 roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca