Film

Emma Watson pracuje u Toma Hanksa

W sieci pojawiła się seria nowych zdjęć z filmu "The Circle. Krąg" ("The Circle") z Tomem Hanksem i Emmą Watson w głównych rolach.
Fotosy, które obejrzeć można pod tym adresem, to przede wszystkim portrety głównych aktorów. Kilka ujęć ma jednak bardziej dramatyczny charakter - na jednym Emma Watson uwięziona jest na kajaku w trakcie burzy. Na innym zdjęciu Tom Hanks przypomina Steve'a Jobsa w czasie jednej ze swoich słynnych prezentacji.

Przypomnijmy, że główną bohaterką opowieści jest świeżo upieczona absolwentka prestiżowych studiów Mae Holland (w tej roli Emma Watson), która zostaje zatrudniona w firmie o nazwie The Circle (która przypomina Google połączone z Facebookiem). Całonocne imprezy, ekskluzywne sypialnie i jadalnie, sala gimnastyczna z wszelkimi udogodnieniami robią wielkie wrażenie na młodej dziewczynie, która wspina się po szczeblach kariery, nie zauważając zagrożeń stwarzanych przez nowoczesną technologię.

Ponadto młoda kobieta nawiązuje relację z charyzmatycznym współwłaścicielem firmy Eamonem Baileyem (Tom Hanks). John Boyega wciela się w Tya, młodego wizjonera, współtwórcę The Circle.

W obsadzie znaleźli się również John Karen Gillan, Patton Oswalt i zmarły w lutym Bill Paxton.

Scenariusz powstał na podstawie powieści Dave'a Eggersa.

Polska premiera filmu "The Circle. Krąg" planowana jest na 19 maja.

Emmę Watson mogliśmy ostatnio oglądać w filmie "Piękna i Bestia", a Toma Hanksa w "Inferno" i "Sullym".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 kwietnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca