Film

Carrie Fisher nie pojawi się w kolejnych "Gwiezdnych wojnach"

Szefowa Lucasfilm, Kathleen Kennedy, zapewnia, że nie zobaczymy Carrie Fisher w produkcji "Star Wars: Episode IX".
Niedawno w sieci pojawiły się doniesienia, iż księżniczka/generał Leia znajdzie się w kolejnej odsłonie sagi. Poinformował o tym brat zmarłej w ubiegłym roku aktorki, Todd Fisher. - Zastanawialiśmy się, jak wyeliminować ją ze scenariusza, ale uznaliśmy, że się nie da - powiedział. - Nie zależy to tylko ode mnie, ale myślę, że ludzie zasługują, by ją mieć - dodał. - Ona należy do fanów.

Zaczęto spekulować, że wykorzystane zostaną niepublikowane wcześniej materiały, które zarejestrowała aktorka, gdyż Disney zapewnił, iż nie będzie komputerowo odtworzona.

Teraz jednak Kathleen Kennedy dementuje te doniesienia. - Niestety, nie będzie Carrie w dziewiątym filmie - powiedziała. - Ale będzie jej sporo w ósmej części.

Gwiazda zagrała dotąd Leię obrazach "Gwiezdnych wojen" - "Nowej nadziei", "Imperium kontratakuje", "Powrocie Jedi" i "Przebudzeniu mocy". Najnowszy, "Star Wars: The Last Jedi", do którego partie zdążyła nagrać przed śmiercią, trafi do kin w grudniu 2017 roku.

Carrie Fisher zmarła 27 grudnia w szpitalu w Los Angeles, gdzie trafiła kilka dni wcześniej, gdy doznała rozległego ataku serca podczas podróży samolotem z Londynu. Miała 60 lat.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 kwietnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca