Film

W planach kolejne spin-offy "Gwiezdnych wojen"

Film o Hanie Solo nie będzie jedynym spin-offem "Gwiezdnych wojen" w najbliższym czasie. W planach jest więcej pobocznych produkcji.
Kathleen Kennedy z Lucasfilm przyznała, że niebawem powinny ruszyć pierwsze prace nad projektami. - Szczerze mówiąc, rozmawiamy o spin-offach - zdradziła. - Najpierw zajmujemy się Hanem Solo i epizodem IX, który reżyseruje Colin Trevorrow, ale w ciągu najbliższych 6-8 miesięcy będziemy mieć spotkania dotyczące nowych historii, nad którymi będziemy dalej pracować.

Kennedy nie ukrywała, że niektóre pomysły twórcy mogą wziąć od fanów. - Po 40 latach przygód, fani mają tyle informacji i teorii, że można je rozwinąć w nowe pomysły - tłumaczy. - Ta seria tak samo należy do fanów, jak do ludzi z Lucasfilm.

Podobno jednym z kandydatów na fotel reżysera kolejnego spin-offu "Gwiezdnych wojen" jest Sam Esmail ("Mr. Robot"). Miałby on zająć się filmem o Obi-Wan Kenobim.

"Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" był pierwszym spin-offem kultowej serii science fiction. Obraz zarobił ponad miliard dolarów.

Scenariusz do produkcji o Hanie Solo piszą Lawrence Kasdan i Jon Kasdan. Dzieło opowiadać będzie o młodym przemytniku i złodzieju, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznają w kantynie Mos Eisley. Za reżyserię odpowiadają Phil Lord i Christopher Miller. W roli głównej zobaczymy Aldena Ehrenreicha. Film trafi do kin 25 maja 2018 roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 24 kwietnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca