Film

"Sense8": Nowy zwiastun tuż przed premierą

Do sieci trafiła kolejna zapowiedź drugiej odsłony serialu Lany Wachowski, "Sense8".
- Nic się nie zmieni, jeśli będziemy działać zachowawczo - słyszymy w zwiastunie. Trailer, w którym widzimy bohaterów szykujących się do walki można obejrzeć pod tym adresem.

Cykl opowiada on o perypetiach ośmiorga ludzi mieszkających w różnych częściach świata. Łączy ich głębokie przeżycie śmierci kogoś bliskiego. Dzięki temu uczuciu są w stanie odczuwać siebie mentalnie i emocjonalnie. Nie tylko widzą siebie i ze sobą rozmawiają, znają swoje języki i posiadają wzajemne umiejętności, ale także mają dostęp do najgłębszych sekretów. Bohaterowie pragną się dowiedzieć, dlaczego połączyła ich tak wyjątkowa więź i co ona znaczy dla przyszłości ludzkości.

W drugim sezonie mroczne siły nadal oddziałują na ósemkę bohaterów. W międzynarodowej obsadzie serialu znaleźli się Toby Onwumere, Tina Desai, Miguel Angel Silvestre, Jamie Clayton, Tuppence Middleton, Donna Bae, Brian J. Wright, Max Riemel i Terrence Mann.

Drugi sezon zostanie udostępniony użytkownikom platformy Netflix dziś, 5 maja 2017 roku.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 maja 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca