Film

Twórca "House of Cards" przenosi się na Marsa

Beau Willimon, który zasłynął jako scenarzysta serialu "House of Cards" i filmu "Idy marcowe", przygotowuje kolejny projekt. Tym razem artysta uda się na Marsa.
Produkcja, która powstanie dla platformy Hulu, nosić będzie tytuł "The First". Akcja rozgrywać się będzie w bliskiej przyszłości i opowie o pierwszej załogowej misji na Marsa. Tematyka koncentrować się będzie na wyzwaniach związanych z początkiem kolonizacji obcej planety.

- To opowieść o ludzkim duchu - komentuje Beau Willimon. - O naszej niepohamowanej potrzebie odkrywania. O ludziach, którzy wspólnie pracują nad pionierskim przedsięwzięciem. O cenie, jaką płaci się za tę wizję. O związanych z nią niebezpieczeństwie i ofierze - emocjonalnej, psychologicznej i fizycznej. O tym, jak zwykli, niedoskonali ludzie jednoczą siły, żeby pokonać milion przeszkód i osiągnąć coś niezwykłego.

Willimon odpowiada nie tylko za scenariusz, ale zajmie się też obowiązkami producenckimi.

Przypomnijmy, że w minionym roku twórca zrezygnował z dalszego zaangażowania w realizację "House of Cards". Piąty sezon, który pod koniec maja zadebiutuje w telewizji, powstał już bez niego.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 maja 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca