Film

Terminator powraca w 3D

Film "Terminator 2: Dzień sądu" doczekał się wersji 3D. Do sieci trafił właśnie zwiastun tej nowej-starej produkcji.
Klasyk kina akcji ma powrócić na wielkie ekrany w wersji trójwymiarowej. Zwiastun, który obejrzeć można na YouTube, zaprezentowany został w wersji 2D, ale odkrywa trójwymiarowy potencjał filmu.

W chwili oryginalnej premiery, w 1991 roku "Terminator 2: Dzień sądu" pochłonął 102 miliony dolarów (po uwzględnieniu inflacji to około 180 milionów dolarów). W tych czasach był to wręcz kosmiczny budżet, ale produkcja zaoferowała widzom wiele efektów specjalnych, które później były masowo wykorzystywane przez inne dzieła. W kinach film zarobił 580 milionów dolarów. W obsadzie - poza Arnoldem Schwarzeneggerem w roli T-800 - znaleźli się Edward Furlong (jako młody John Conor), Linda Hamilton (Sarah Connor) i Robert Patrick (terminator T-1000).

Cykl zaczął się od produkcji "Terminator" z 1984 roku. Za kamerą stanął James Cameron, a w roli głównej wystąpił Arnold Schwarzenegger. Po "Terminatorze 2: Dniu sądu" nakręcono - w 2003 roku - obraz "Terminator 3: Bunt maszyn", a 6 lat później "Terminator: Ocalenie".

Najnowszy film z serii to "Terminator: Genesis" z 2015 roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 maja 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca