Film

Film o kolejnym mutancie w planach

Produkcji o X-menach, kinowych i telewizyjnych, nie brakuje, co nie znaczy, że nie może powstać kolejna. Tym razem o pewnej młodej mutantce.
Producent Hutch Parker wyjawił, iż w planach jest obraz o X-23, mutantce podobnej do Wolverine'a, którą można było oglądać w niedawnym filmie "Logan: Wolverine". Niezwykłą dziewczynę sportretowała Dafne Keen. Spodziewane jest, iż aktorka wróci do roli w obrazie poświęconym X-23.

- Nie jest to jeszcze nic definitywnego, ale rozmawialiśmy o tym, by nakręcić o niej film i pokazać jej historię - mówi Parker. - To fantastyczna postać, której sporo jest w komiksach.

W obrazie "Logan" tracący swą moc Wolverine (Hugh Jackman) staję się mentorem i opiekunem dziewczynki Laury Kinney / X-23 (Dafne Keen), która posiada takie jak on moce. Jak wiadomo zajmowanie się dzieckiem, szczególnie mutantem, nie jest łatwe. Patrick Stewart ponownie pojawia się jako Charles Xavier, czyli Professor X. Zwiastun można obejrzeć tutaj.

Zarówno Stewart jak i Jackman zapowiedzieli, że tym filmem żegnają się z serią o X-menach.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca