Film

Reżyser "Sausage Party" zajmie się Jetsonami

Conrad Vernon ("Sausage Party") ma wyreżyserować pełnometrażowy film oparty o popularnym serialu Hanna-Barbera, "Jetsonowie".
Animowany cykl w latach 60. stworzyli William Hanna i Joseph Barbera. Główny bohater to George Jetson, ojciec rodziny. Jego domownicy mają takie problemy jak my wszyscy, różni ich tylko jeden drobiazg - akcja serialu rozgrywa się w przyszłości, a dokładnie w 2062 roku. Jetsonowie posiadają apartament przy Drodze Mlecznej, w stacji kosmicznej o napędzie nuklearnym. Świat, w którym żyją, jest całkowicie zautomatyzowany. Razem z George'em mieszkają: żona June oraz dzieci Judy i Elroy. Rodzina posiada również psa Astro. W domowych pracach pomaga im żeński robot, Rozie.

W 1990 roku powstała pierwsza pełnometrażowa, animowana wersja filmu - reżyserowali twórcy serialu Joseph Barbera i William Hanna. Teraz nowym projektem, który realizuje Warner Bros. Pictures, ma zająć się Conrad Vernon. Reżyser ma na koncie "Sausage Party" a także "Potwory kontra Obcy" czy "Shreka 2".

Produkcja "Sausage Party" zarobiła 140 milionów dolarów. Jest to najbardziej dochodowa pełnometrażowa animacja dla dorosłych.

źródło: megafon.pl
przysłano: 3 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca