Film

"Flatliners": Ellen Page, Diego Luna i Nina Dobrev sprawdzają życie po śmierci

W sieci pojawił się zwiastun remake'u filmu "Linia życia" ("Flatliners"). W obrazie grają m.in. Ellen Page, Diego Luna i Nina Dobrev, a ze zwiastuna wynika, że będzie to thriller.
Bohaterami oryginału z 1990 roku byli studenci medycyny, którzy postanawiają sprawdzić, czy istnieje życie po śmierci. W tym celu wprowadzają się w stan śmierci klinicznej.

W nadchodzącym filmie występują Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev, James Norton i Kiersey Clemons. Za kamerą stanął Niels Arden Oplev. - We "Flatliners" pięcioro studentów medycyny, ma nadzieję dowiedzieć się, co kryje się po drugiej stronie życie, przeprowadzając niebezpieczne eksperymenty - czytamy w oficjalnym opisie nowego dzieła. - Zatrzymując swe serca na pewien czas, każde z nich ociera się o śmierć. Eksperyment staje się jednak coraz bardziej niebezpieczny, a studenci zmuszeni zostają, by stawić czoła swej przeszłości a także zmierzyć się z paranormalnymi konsekwencjami przechodzenia na drugą stronę.

- Co dzieje się z nami, gdy umieramy - pyta jedna ze studentek. - Dowiedzieć możemy się tylko, jeśli sami to sprawdzimy. Trailer znajduje się tutaj.

Premiera w USA została wyznaczona na 29 września 2017 roku.

W obrazie z 1990 roku wystąpili Kiefer Sutherland, Julia Roberts, William Baldwin, Oliver Platt i Kevin Bacon. Za reżyserię odpowiadał Joel Schumacher.

Ellen Page|Diego Luna|Nina Dobrev|James Norton|Kiersey ClemonsDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 14 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca