Film

"Avatary" ruszają po wakacjach

Poznaliśmy kolejne szczegóły dotyczące realizacji sequeli "Avatara". Produkcja ma rozpocząć się po wakacjach.
Rąbka tajemnicy uchylił Jon Landau z Lightstorm Entertainment. Prace ruszą 25 września. W pierwszej kolejności powstawać będą ujęcia realizowane techniką performance capture. Jak zapewnia Landau, nad stworzeniem świata nowych filmów pracują najlepsi artyści w branży. Tematem przewodnim jest rodzina, a całość - czyli 4 filmy - ma złożyć się na epicką całość.

"Avatar 2" trafi do kin 18 grudnia 2020 roku. Następne filmy będzie można oglądać kolejno 17 grudnia 2021 roku, 20 grudnia 2024 roku i 19 grudnia 2025 roku.

Do swych ról wracają Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang i Sigourney Weaver. Ponadto w obsadzie znalazł się Cliff Curtis i Joel David Moore. Za kamerą wszystkich części, realizowanych jednocześnie, staje James Cameron.

Przypomnijmy, że przedstawiony widzom w 2009 roku "Avatar" okazał się prawdziwym kinowym rekordzistą i zarobił 2,8 miliarda dolarów. Opowiadał o odległej planecie - Pandorze - na której ludzie natykają na rasę wyjątkowo związaną z naturą. Cameron nie tylko wyreżyserował dzieło, ale również napisał jego scenariusz.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca