Film

Kolejni aktorzy jadą Snowpiercerem

Roberto Urbina i Katie McGuinness dołączyli do obsady pilota serialu, który powstaje na podstawie filmu "Snowpiercer: Arka przyszłości" (2013).
Przypomnijmy, że akcja obrazu "Snowpiercer: Arka przyszłości" rozgrywa się w świecie, który z powodu nieudanego eksperymentu mającego powstrzymać globalne ocieplenie wkroczył w epokę lodowcową. W wyniku zlodowacenia na Ziemi giną wszystkie żywe organizmy oprócz pasażerów pewnego pociągu o nazwie "Snowpiercer". Maszyna, napędzana silnikiem typu perpetuum mobile, podróżuje dookoła globu. Pewnego dnia w pociągu dochodzi do rozruchów spowodowanych powstawaniem systemu klasowego wśród pasażerów.

Roberto Urbina w godzinnym pilocie sportretuje Aviego, członka Breach Team, będącej czymś w rodzaju jednostki strażaków. Katie McGuinness wcieli się w Josie McConnell, silną, kierującą się logiką biedną kobietę żyjąca na końcu pociągu i troszczącą się o męża i syna.

Udział wcześniej potwierdzili Jennifer Connelly, Daveed Diggs i Mickey Sumner.

Roberto Urbina znany jest z produkcji "Narcos" czy "Che - Rewolucja", a Katie McGuinness z "Korzeni" czy "Rodziny Borgiów".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 26 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca