Film

Nowe zdjęcia z planu "Mission: Impossible 6"

Reżyser Christopher McQuarrie przedstawił kolejny zestaw zdjęć z planu superprodukcji "Mission: Impossible 6".
Najnowsze fotosy, które obejrzeć można pod tym adresem, zapowiadają realizację dużej sceny kaskaderskiej. Podejrzewać można, że Tom Cruise ponownie będzie chciał samodzielnie wykonać najtrudniejsze numery. Przypomnijmy - w "Ghost Protocol" aktor zwisał z najwyższego wieżowca świata, w a "Rogue Nation" zdecydował się na dość niestandardowy przelot samolotem. W nowym filmie czekać ma go (i Ethana Hunta, w którego się wciela) zadanie jeszcze trudniejsze.

- To, co Tom robi w tym filmie, przebije wszystkie jego dotychczasowe dokonania - kilka miesięcy temu mówił producent David Ellison. - To absolutnie niewiarygodne. Tom przygotowywał się przez rok. Myślę, że będzie to najbardziej imponująca i niewiarygodna rzecz, którą Tom zrobił na ekranie. To będzie coś oszałamiającego.

Miesiąc temu ekipa przeniosła się z Paryża do Nowej Zelandii. Kilka dni temu Christopher McQuarrie zapowiedział, że zaczyna pracę nad "wielką sekwencją".

Przypomnijmy, że w obsadzie "Mission: Impossible 6" poza Tomem Cruise'em znaleźli się Ving Rhames jako Luther Stickell, Simon Pegg jako Benji Dunn, Alec Baldwin jako Alan Hunley i Sean Harris jako Solomon Lane. Na ekranie pojawią się także Rebecca Ferguson, Henry Cavill i Vanessa Kirby.

Premierę wyznaczono na 27 lipca 2018 roku. Ostatnia dotąd część, "Mission: Impossible - Rogue Nation", zarobiła ponad 680 milionów dolarów.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 28 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca