Film

"Creed 2" powiązany z "Rocky IV"

Sylvester Stallone dał do zrozumienia, że sequel "Creed: Narodziny legendy" będzie nawiązywać do obrazu "Rocky IV".
Aktor zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcia sugerujące, że główny przeciwnik z filmu "Rocky IV" - rosyjski bokser Ivan Drago - w jakiś sposób zostanie uwzględniony w fabule "Creed 2". Na jednej z fotek widać fotomontaż przedstawiający Dolpha Lundgrena (Drago) na ringu z Michaelem B. Jordanem (Adonis Creed). Na zdjęciu, które znajduje się tutaj, obecny jest też Rocky Balboa (Stallone).

Bohaterem "Creed: Narodziny legendy" jest Adonis Johnson (Michael B. Jordan). Chłopak nigdy nie poznał swojego słynnego ojca, mistrza świata wagi ciężkiej, Apollo Creeda, który zmarł przed jego urodzeniem. Boks jednak zawsze był w jego krwi. Adonis rusza do Filadelfii, miasta, w którym odbyła się legendarna walka pomiędzy jego ojcem, a Rocky'm Balboa (Sylvester Stallone), żeby odnaleźć Rocky'ego i poprosić go o zostanie jego trenerem. Rocky szybko odkrywa w Adonisie siłę i determinację, którą znał u swojego dawnego przeciwnika.

Dzieło maiło premierę w 2015 roku. Sylvester Stallone za rolę otrzymał Złoty Glob. Dzieło zarobiło 170 milionów dolarów.

Przypomnijmy, że w "Rocky IV" Drago zabija Apollo Creeda, ojca Adonisa.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 5 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca