Daniel Dae Kim potwierdza swoje odejście z "Hawaii 5.0"

Daniel Dae Kim oficjalnie potwierdził, że odchodzi z obsady serialu "Hawaii 5.0". Nie porozumiał się z telewizją CBS w sprawie honorarium.
Daniel Dae Kim i Grace Park, których rodzice są Koreańczykami, domagali się otrzymania pensji równych honorariom pozostałych (białych) gwiazd serialu - Alexa O'Loughlina i Scotta Caana. Zarabiali od nich o około 10-15 procent mniej. Telewizja nie chciała jednak podpisać nowego kontraktu. Pierwsze wieści na ten temat pojawiły się na początku lipca.

- Zapewne wielu z was słyszało już o sprawie. Z przykrością potwierdzam, że to prawda - Daniel Dae Kim napisał na swoim profilu na Facebooku. -
Nie wracam na plan "Hawaii 5.0". Nie będzie mnie na zdjęciach, które ruszają za tydzień, chociaż przekazałem stacji, że jestem gotowy na powrót. Nie doszliśmy jednak do porozumienia. Podjąłem więc tę trudną decyzję o odejściu.

- Na koniec dodam, że chociaż zmiany mogą być trudne, zachęcam wszystkich, żeby dostrzegli większy obraz, wyszli poza rozczarowanie - napisał jeszcze aktor. - Droga do równości rzadko jest prosta. Mam jednak nadzieję, że w przyszłość można patrzeć z większym optymizmem".

Daniel Dae Kim i Grace Park wystąpili w 168 odcinkach serialu. Grali w nim od samego początku, tj. od roku 2010.

Fabuła "Hawaii 5.0" koncentruje się na elitarnym wydziale hawajskiej policji dowodzonym przez McGarretta (w tej roli Alex O'Loughlin). Produkcja jest rebootem serialu, który realizowany był w latach 1968 - 1980.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 6 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło